Adam Snarski

110 000,00 zł na drogę w Manastercu

Mieszkańcy Manasterca! Pamiętacie jak podczas Mobilnego Urzędu rozmawialiśmy o modernizacji drogi dojazdowej na dz. o nr. ewid. 123 i 471? Mamy to! Gmina Lesko uzyskała dotację w wysokości 110 000,00 zł z budżetu województwa podkarpackiego ze środków związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych na finansowanie zadania pn.: „Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Manasterzec na dz. o nr. ewid. 123 i 471”.
✅Zakres planowanych robót: podbudowa oraz nawierzchnia drogi zostanie wykonana z kruszywa łamanego, konieczne będzie karczowanie pni oraz wykonanie robót ziemnych. #mobilnyurzad #rozmawiaMY #dzialaMY #modernizacja #solectwo #manasterzec #przyszloscpokolen
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, na świeżym powietrzu i tekst „110 000,00 zt dotacji dla Gminy Lesko NA BUDOWĘ MODERNIZACJĘ DROGI DOJAZDOWEJ DO GRUNTÓW ROLNYCH W OBRĘBIE MANASTERZEC Dotacja budżetu województwa podkarpackiego ze środków związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych ΑΡমΑ LESKO PODKARPACKIE przestrzeń otwarta”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Kontakt:

e-mail: kontakt@adamsnarski.pl
telefon: 794 341 765

Media społecznościowe:

facebook: adamsnarskipl
twitter: snarskiadam