Dofinansowanie z programu SYNERGIE
Dobrze kończymy tydzień! Narodowe Centrum Kultury opublikowało wyniki naboru do programu ''SYNERGIE'' stanowiącego element programu kulturalnego polskiej prezydencji w Radzie UE. Wśród beneficjentów - MIASTO I GMINA LESKO ORAZ BIESZCZADZKI DOM KULTURY! Od 30 do 95 tys. złotych uzyskały 34 samorządowe instytucje kultury oraz 37 organizacji pozarządowych z całej Polski. Wszystkich wniosków było 380. Tym bardziej cieszy nas fakt dofinansowania! Nasz projekt, który uzyskał dofinansowanie pt. "LE...