Adam Snarski

Audycja na antenie Polskiego Radia Czwórka

Pomiędzy zapadającymi decyzjami na szczeblu urzędów unijnych, pomiędzy szybkim tempem życia na brukselskich ulicach, pomiędzy setkami mijających twarzy – różnych twarzy, pomiędzy codziennością a niezwykłością, pomiędzy historią a nowoczesnością, niemą ciszą a słowem różnych języków – tworzy się kultura, nauka, biznes i edukacja. Tworzy się  obraz polskich artystów, profesorów, biznesmenów otwartych na współpracę pomiędzy narodami. To tu w Brukseli tworzymy taką możliwość zdobywania kontaktów na różnych szczeblach – właśnie przez Deptak Twórczy, który wyjątkowo w tym roku odbędzie się na rozpoczęcie wakacji.  W tym roku po raz pierwszy uruchomiony zostanie panel dyskusyjny, a temat oscylować będzie wokół ostatnich wydarzeń w Brukseli.

Unia Europejska swoimi otwartymi granicami sprawia, że Polacy reprezentują nasz kraj na całym globie. Dzięki swobodzie przepływu osób, kultury przenikają się na różnych płaszczyznach. Polska w Europie to nasza wizytówka, to nasza szansa na promocję kraju. To w konsekwencji szansa na zdobywanie zagranicznych turystów i inwestorów. To otwarta Europa daje szanse poznawać, dotykać materii, która do 2004 roku pozostawała do naszej dyspozycji w ograniczonym zakresie. Unia Europejska to nie tylko multikulturowy świat, to wymiana doświadczeń, nauka nie tylko języków obcych, zglobalizowany biznes bez granic.

Zapraszam do posłuchania audycji o moim autorskim projekcie, który tworzę wraz z Europejską Wyższą Szkołą Prawa i Administracji oraz Domem Polskim EWSPA dla Polonii w Brukseli.  Audycja w Polskim Radio Czwórka – kliknij tutaj aby odtworzyć

Możliwość komentowania została wyłączona.

Kontakt:

e-mail: kontakt@adamsnarski.pl
telefon: 794 341 765

Media społecznościowe:

facebook: adamsnarskipl
twitter: snarskiadam