Adam Snarski

Dwie nagrody specjalne dla Gminy Lesko!

Pamiętam jak w 2019 roku rozpocząłem starania abyśmy jako Miasto i Gmina Lesko mogli otrzymać certyfikowany znak jakości obsługi naszych mieszkańców w Urzędzie. Wiele jest konkursów dedykowanych samorządom, wszystkie procedury są płatne. W związku z tym, wybrałem tylko jeden konkurs samorządowy, w którym bierzemy udział.
Wybrałem konkurs „Przyjazny Urząd” bo uważam, że z punktu widzenia mieszkańców oraz petentów jakość świadczonych usług przez urzędników w naszym urzędzie jest najważniejsza. Dlatego, każdego roku chcę to utrzymywać, polepszać i weryfikować. Dzisiaj po raz trzeci nasza Gmina otrzymała znak jakości. Oznacza to, że kapituła konkursu uznała, że wyróżniamy się wysoką kulturą obsługi klienta, profesjonalizmem i rzetelnością w świadczeniu usług publicznych oraz nowoczesnymi rozwiązaniami.
Miłą niespodzianką podczas dzisiejszej gali w Balicach w Pałacu Radziwiłłów było wyróżnienie nadzwyczajne „Diament Przywództwa”, które otrzymałem z rąk kapituły za wdrożenie najbardziej innowacyjnych w skali kraju rozwiązań w zakresie motywowania pracowników i zarządzania kapitałem ludzkim, które mogą być wzorem do naśladowania dla innych jednostek administracji publicznej. Kapituła podczas wręczania statuetki podnosiła także, że otrzymuję ją za realizację nowoczesnej, autorskiej strategii zarządzania kapitałem ludzkim, które przynosi rezultat w postaci wykreowania w Urzędzie efektywnej, spójnej i przyjaznej kultury organizacyjnej, opartej na dialogu, szacunku, otwartości i innych wartościach humanistycznych. Cieszę się z nagrody ogromnie, tym bardziej, że mam zaszczyt znajdować się w gronie wieloletnich samorządowców m.in. takich jak Profesor Jacek Majchrowski Prezydent Krakowa. Dla mnie autorytet w dziedzinie zarządzania Miastem.
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i stoi

Możliwość komentowania została wyłączona.

Kontakt:

e-mail: kontakt@adamsnarski.pl
telefon: 794 341 765

Media społecznościowe:

facebook: adamsnarskipl
twitter: snarskiadam