Adam Snarski

Nocne zwiedzanie atrakcji w Lesku

Już w za tydzień 2️⃣0️⃣ MAJA🎋 w piątek wieczorem 🌜między 18:00 a 22:00 będzie okazja do odwiedzenia dwóch, bardzo ciekawych wystaw 🏫w naszym mieście.
🔘 Jedna z nich mieści się na pierwszym piętrze dawnej świątyni ormiańskiej, gdzie od roku gromadzone są niezwykłe eksponaty związane z leską historią i ludźmi żyjącymi na terenie naszej gminy. Dodatkowo będzie to okazja do spotkania z osobami, które są pasjonatami naszej ciekawej i pewnie nie wszystkim znanej historii.
🔘 Druga, to wystawa multimedialna „Czas Leska” mieszcząca się na poddaszu leskiej biblioteki. Opowiada ona o kilku ważnych osobach, które w wyjątkowy sposób zapisały się w dziejach Leska.
🎥 W tym czasie w dawnej świątyni ormiańskiej odbywać się będzie projekcja filmowa „Lesko na starych fotografiach” – może ktoś z Was rozpozna się na zdjęciach z przeszłości, a może wypatrzy swoich bliskich…być może ten wieczór skłoni nas do dawno nieodświeżanych wspomnień.
Warto również zobaczyć spektakl pt. „Jedno życie leskie” opowiadający o rodzinie Zwonarzy.
WSTĘP BEZPŁATNY – serdecznie zapraszamy
Urząd Miasta i Gminy Lesko, Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Lesku
Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu i tekst „20 maja 2022 m LESKIE WYSTAWY NOCĄ godz.1 18:00 22:00 be HpHHHe z historykami pasjonatami leskich dziejów MO Regionalna Izba Pamięci zwiedzanie połączone ze spotkaniem LESKO Biblioteka Lesku zwiedzanie wystawy multimedialnej „Czas Leska" 00 ŚwiÄ…tynia Ormiańska- projekcja filmowa „Lesko na starych B fotografiach,, jak również, spektaki „Jedno życie leskie" BIESZCZADZXI MESCZADDDKUUR KULTURY POWIATOWA IMIEJSKA BIBLIOT BIBLIOTEKA BLICZNA WLESKU”

Możliwość komentowania została wyłączona.

Kontakt:

e-mail: kontakt@adamsnarski.pl
telefon: 794 341 765

Media społecznościowe:

facebook: adamsnarskipl
twitter: snarskiadam