Adam Snarski

Nowa Platforma Integracyjna dla Polonii w Belgii

Szanowni Państwo, zapraszam wszystkich do odwiedzania nowej platformy w Belgii dla Polaków.
Informacyjna Platforma Spotkań Alternatywnych –  to platforma służąca do odkrywania i pokazywania potencjału naszych ludzi, przebywających w Belgii – służymy Tobie czytelniku. Dajemy Ci rozmowę z konsultantami na żywo, przez skype, e-mail i telefon z różnych otaczających nas dziedzin między innymi z prawa. W Belgii mamy polskich trenerów, psychologów, prawników, dietetyków, fotografów, nauczycieli, fryzjerów i kosmetyczki, fundraiserów, lekarzy itd. To ludzie z pasją, z sercem, którzy swoje lata nauki poświecili po to, aby teraz móc pomagać innym Polakom na emigracji. Wykorzystajmy to!

A oto słowa, które skierowałem do naszej Polonii, jako założyciel portalu oraz kierownik redakcyjny.
Drogi Czytelniku! Internauto!
Informacyjna Platforma Spotkań Alternatywnych- wystartowała.
Kim jesteśmy? Dla kogo jesteśmy?

Zacznę od drugiego wątku. Pragnieniem moim jak tez całego zespołu redakcyjnego jest stworzenie niepowtarzalnego portalu dla Polonii belgijskiej, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek, przekonania, upodobania.

Każdy kogo losy rzuciły w tę część Europy. Każdy kto czując się Polakiem potrzebuje wsparcia, porady, wiedzy, informacji, czy po prostu dobrej zabawy.

Przebywając od kilku lat w Brukseli, udzielając porad prawnych, obserwuję jak niejednokrotnie wzmagamy się z otaczającą rzeczywistością, poruszając się trochę bezradnie w świecie który wydawać by się mogło, iż zarezerwowany jest dla ludzi spoza naszej rodzimej Polonii. Dziś chcemy pokazać Wam, że wśród nas są znakomici fachowcy z różnych dziedzin wiedzy i życia, którzy z przyjemnością podzielą się swym bogactwem z Czytelnikami.

To tylko tu, u nas, będziecie mogli Państwo uzyskać bezpośrednie porady od konsultantów z poszczególnych stref. Tylko u nas nauczyć się za darmo języka, poznać potencjał Polonii.

Naszą siłą ma być alternatywa w myśleniu i działaniu.

Kim jesteśmy?

Jako pomysłodawca i założyciel platformy bazuję na swym doświadczeniu w kierowaniu EWSPA Bruksela, tworzeniu Domu Polskiego przy powyższej szkole, jak też szeroko pojętego marketingu działań Teatru w Drodze AGRADA którego jestem współzałożycielem.

Do współpracy zaprosiłem fachowców zwłaszcza spośród Polonii belgijskiej ale także wyjątkowych ludzi z Polski.

Naszą nadrzędną wartością jest CZŁOWIEK . Chcemy służyć Polonii, jak też być otwarci na wszelakie sugestie, podpowiedzi . Chcemy być blisko Was.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Kontakt:

e-mail: kontakt@adamsnarski.pl
telefon: 794 341 765

Media społecznościowe:

facebook: adamsnarskipl
twitter: snarskiadam