Adam Snarski

Święto Policji w Lesku

W dniu wczorajszym odbyły się uroczystości z okazji Święta Policji. Szanowny Panie Komendancie, Szanowni Policjanci oraz Pracownicy cywilni! Niejednokrotnie musicie narażać swoje zdrowie i życie, nie wspominając chociażby o napięciach i stresach towarzyszących Wam prawie na co dzień. W imieniu Mieszkańców pragnę wyrazić Państwu wielki szacunek i uznanie. Bo komu jak nie Wam, którzy jesteście wszędzie tam gdzie toczy się zło lub dzieje się nieszczęście. Bo komu jak Wam, do których zawsze możemy zwrócić się z prośbą o wsparcie i pomoc.
Mundur, a zwłaszcza ten policyjny zawsze budził i budzi respekt ale też szacunek i uznanie. Mundur ten przynosi też chlubę. Policjant to trudny i czasami niewdzięczny zawód. Jednak to dzięki Waszemu poświęceniu, my mieszkańcy możemy spokojnie i bezpiecznie żyć, mieszkać, pracować.
Życzę Wam, Panie i Panowie Policjanci oraz Pracownicy Cywilni Policji, wszelkiej pomyślności i satysfakcji z pełnionej służby i wykonywanej pracy. Spełnienia wszystkich planów, zamierzeń zawodowych i osobistych oraz oczywiście, tak potrzebnego każdemu z Was zdrowia.
Panie i Panowie!
Jako Burmistrz Miasta i Gminy Lesko składam Państwu wyrazy serdecznego podziękowania w imieniu swoim jak też naszych mieszkańców. Dziękujemy za bezpieczeństwo w swoich własnych domach i w naszym mieście, naszej gminie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt:

e-mail: kontakt@adamsnarski.pl
telefon: 794 341 765

Media społecznościowe:

facebook: adamsnarskipl
twitter: snarskiadam