Adam Snarski

Święto Straży Pożarnej – obchody

Nie tak dawno, bo 4 maja po raz dwudziesty z rzędu, obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Strażaka.
Wczoraj podczas symbolicznych obchodów Dnia Strażaka wyraziłem swoją wdzięczność i dla wszystkich Strażaków, pracowników służby cywilnej oraz dla druhen i druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych. Dla społeczeństwa jesteście wyznacznikiem poświęcenia i odwagi. To dzięki Wam możemy czuć się w swoich domach bezpieczni. Jesteście na każde społeczne wezwanie i nie dotyczy to tylko Waszej podstawowej pracy jaką jest gaszenie pożarów, czy ratowanie ludzi w wypadkach drogowych.
Zawsze jesteście i służycie pomocą w trakcie klęsk żywiołowych i katastrof, jak też innych zagrożeń. Ratujecie cały dobytek nie omijając przy tym zwierząt.
Drodzy Strażacy! Jesteście ogromnie ważnym ogniwem w strukturach gminnych. Staramy się wspierać i doposażać Was w potrzebny sprzęt i wyposażenie czy remontować Wasze siedziby. pisząc w tym celu projekty dla poszczególnych jednostek OSP . W ten właśnie sposób możemy Was wesprzeć i choć po części podziękować Wam za Waszą ofiarność.
Jestem też pełen podziwu za Wasze dodatkowe inicjatywy jakimi są organizacje życia kulturalnego w mieście i poszczególnych sołectwach. Praktycznie nie ma wydarzenie wiejskiego, w którym Wy nie uczestniczylibyście. Sołtysi zawsze mogą na Was liczyć w różnych społecznych inicjatywach i działaniach. To pokazuje jak sprawy najbliższej społeczności leżą Wam na sercu. Brakuje wręcz słów w określaniu Waszych zasług. A za wszystko składam Wam Wszystkim jeszcze raz wyrazy wielkiego własnego i zbiorowego uznania.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Kontakt:

e-mail: kontakt@adamsnarski.pl
telefon: 794 341 765

Media społecznościowe:

facebook: adamsnarskipl
twitter: snarskiadam