Adam Snarski

Czy powstanie nowe osiedle w Lesku?

Budowa nowego osiedla na terenie Gminy Lesko jest moim zdaniem, ogromnie potrzebna naszym mieszkańcom. Niestety, rosnące stopy kredytowe, sytuacja gospodarcza kraju i świata nie pozwala wszystkim na posiadanie ‘’własnego kąta’’. Opracowaliśmy koncepcję urbanistyczną na realizację inwestycji pn. „Zwiększenie zasobu lokali mieszkaniowych w Gminie Lesko poprzez budowę 50 lokali na działce o nr ewidencyjnym nr 248 w Lesku (Posada Leska)”.
✅Opracowana przez nas w/w koncepcja została przesłana w dniu wczorajszym do Radnych Rady Miejskiej w Lesku w celu konsultacji.
✅Przedmiotowe zagospodarowanie nieruchomości według koncepcji wskazuje możliwość zlokalizowania zróżnicowanej zabudowy pod względem gabarytów oraz wysokości. Planowane budynki wielorodzinne 4-5.cio kondygnacyjne będą otoczone mniejszą zabudową wielorodzinną, szeregową i bliźniaczą.
✅Budynki będą otoczone miejscami zieleni, rekreacji, w tym placów zabaw i wypoczynku. Jak również ciągami komunikacyjnymi i miejscami postojowymi.
✅Planowane jest zagospodarowywanie przedmiotowej nieruchomości w formule publiczno-prywatnej, poprzez budowę budynków wielorodzinnych zwiększających zasób lokali komunalnych (około 50 lokali), wraz z niezbędną infrastrukturą (drogi, sieci kanalizacyjna, wodociągowa, burzowa, zagospodarowanie terenów zielonych– etap I).
👉Cieszę się, że owocnie wykorzystaliśmy okres wakacyjny i jeszcze przed moim długim urlopem mogę przekazać również Państwu do konsultacji ten projekt. Na wszelkie uwagi jesteśmy otwarci – możecie je wpisywać w komentarzach lub wiadomościach prywatnych. Jak też na e-mail: burmistrz@lesko.pl
Może być zdjęciem przedstawiającym drzewo, na świeżym powietrzu i tekst

Możliwość komentowania została wyłączona.

Kontakt:

e-mail: kontakt@adamsnarski.pl
telefon: 794 341 765

Media społecznościowe:

facebook: adamsnarskipl
twitter: snarskiadam