Adam Snarski

Program Wyborczy 2024-2029

 

Program wyborczy, ale i rozliczenie z realizacji poprzedniego chcę pisać z Tobą – z każdym mieszkańcem Gminy Lesko oraz turystami nas odwiedzającymi.

Wiosną 2024 roku staniemy  Wszyscy przed decyzją i wyborem, co dalej?

Zachęcony rozmowami i wsparciem  mieszkańców miasta i gminy,  dzisiaj już wiem, że będę ubiegał się po raz kolejny o Państwa głosy i liczył na poparcie wszystkich tych, którym dobro i rozwój gminy Lesko leży na sercu.  Jednak chcę swój program wyborczy budować wspólnie, z mieszkańcami miasta  i poszczególnych sołectw, z każdym kto chciałby zabrać głos w  dyskusji i dołożyć swoją cegiełkę do wspólnego programu.

Jak zaobserwujecie Państwo na mojej stronie w zakładce – realizacja programu wyborczego 2018-2024, ponad  80% zadań udało nam się zrealizować. Około 20% programu wyborczego nie udało się zrealizować z różnych przyczyn.

Po prostu, ich czas realizacji jest wydłużony. W związku z tym dokumentacyjnie i technicznie w tej kadencji przygotujemy się na  wykonanie tych ważniejszych dla państwa postulatów i obietnic. A zrealizowane zostaną w kolejnej kadencji – jeśli na to Państwo pozwolicie.

Ważne dla mnie jest by działać nie tylko dla dobra ”dziś”, ale i przyszłości pokoleń.

Program wyborczy na kolejne lata buduję podczas spotkań z Państwem.

Zapraszam do rozmów. 

Kontakt:

e-mail: kontakt@adamsnarski.pl
telefon: 794 341 765

Media społecznościowe:

facebook: adamsnarskipl
twitter: snarskiadam