Adam Snarski

II Twórczy Deptak Polonii – nauka, kultura i biznes

II Twórczy Deptak Polonii w Belgii za nami. To naprawdę impreza na poziomie, A tym razem nawet na dwóch poziomach. Bowiem gościliśmy dwóch artystów – na dwóch piętrach w murach Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji. Celem projektu jest zawieranie znajomości, wspólne projekty ludzi ze świata nauki, biznesu, dyplomacji i kultury – dla wspólnych projektów na rzecz Polonii. Już podczas wczorajszego spotkania zrodziły się nowe projekty z różnymi ludźmi ze świata kultury, biznesu, nauki – głowy mamy pełne pomysłów !

Dziękujemy również za tak dużą frekwencję! Ogromnie się cieszymy, że II edycja wydarzenia cieszy się tak ogromnym powodzeniem wśród młodych rodaków w Belgii.

I wydarzyło! II Twórczy Deptak Polonii w Belgii za nami. To naprawdę impreza na poziomie, A tym razem nawet na dwóch poziomach. Bowiem gościliśmy dwóch artystów – na dwóch piętrach w murach Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji. Celem projektu jest zawieranie znajomości, wspólne projekty ludzi ze świata nauki, biznesu, dyplomacji i kultury – dla wspólnych projektów na rzecz Polonii.

Tym razem imprezę przygotowywali: Adam Snarski, pomysłodawca Twórczego Deptaku Polonii w Belgii  wraz z Marzeną Stankiewicz, która ogromnie oddała się wydarzeniu – włożyła w oragnizację swoją pozytywną energię oraz serce.

Podczas wernisażu swoje prace wystawiali:

Patrycja Skrzyńska, ma 21 lat i jest uczennicą artystycznej szkoły w Brukseli, z profilem komiksowym. Jednak w domu woli tworzyć coś zupełnie innego. Jest to Concept art, inaczej sztuka tworzenia gier wideo lub filmów. Lubi fantastyczna atmosferę, science-fiction, horror lub kompletnie inny świat, a także tworzyć wyimaginowane przeze nią postacie lub krajobrazy. Chciałaby być współtwórcą gier wideo w studiu produkcji znanym na całym świecie, na przykład Blizzard, a na boku opublikować swój własny komiks. Jest otwarta na wszelkie propozycje współpracy które dotyczą jej sztuki.

oraz

Paweł Porada urodzony w 1985 r. w Rzeszowie. Obecnie mieszka i tworzy w Belgii. Absolwent Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego na którym uzyskał dyplom w pracowni malarstwa prof. Stanisława Białogłowicza. Uprawia malarstwo sztalugowe oraz grafikę. Główną tematyką obrazów są portrety, które w sposób niejednoznaczny zestawia z różnymi elementami. Inspiracje czerpie z obserwacji ludzi, ich zachowań, problemów, marzeń oraz codzienności. Artysta w swoich pracach łączy ze sobą mocne plamy oraz zdecydowane kształty. W malarstwie poszukuję prostoty i harmonii oraz indywidualnych wartości.

W związku z tym, ze wydarzenie odbywało się w tak pięknym dniu – bo dniu kobiet, podczas wernisazu kazdy mogl pczęstować się symboliczną ”babeczką” każda Pani otrzymała różę.

Już podczas wczorajszego spotkania zrodziły się nowe projekty z różnymi ludźmi ze świata kultury, biznesu, nauki – głowy mamy pełne pomysłów ! To spotkanie wiele dało naszym uczestnikom, ale równiez organizatorom.  Dziękujemy!

Dziękujemy również za tak dużą frekwencję! Ogromnie się cieszymy, że II edycja wydarzenia cieszy się tak ogromnym powodzeniem wśród młodych rodaków w Belgii.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Kontakt:

e-mail: kontakt@adamsnarski.pl
telefon: 794 341 765

Media społecznościowe:

facebook: adamsnarskipl
twitter: snarskiadam