Adam Snarski

Remont wiaty turystycznej w Bezmiechowej Górnej

Zagospodarowanie wiaty rekreacyjnej w Bezmiechowej Górnej – kontynuacja.
Po raz kolejny do mieszkańców Bezmiechowej Górnej trafiły środki z budżetu Województwa Podkarpackiego w wysokości 12 tysięcy złotych, dzięki którym mogli wykończyć i wyposażyć wiatę pod szybowiskiem.
Całkowity koszt przedsięwzięcia wyniósł 33 429,43 zł. Zadanie obejmowało wykonanie plandek tarasowych rozwijanych z PCV zamontowanych pod dachem wokół nieosłoniętych części wiaty oraz zakup wyposażenia do zaplecza kuchennego, wykonanego w ramach ubiegłorocznego projektu z dofinansowaniem ze środków Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi.
Zaplecze zostało wyposażone w szafki kuchenne, lodówkę, zmywarkę, piekarnik parowy, garnki i drobny sprzęt AGD. Wyposażenie to umożliwi korzystanie z kuchni i ułatwi organizowanie różnorodnych wydarzeń integracyjnych.
Dodatkowo mieszkańcy w ramach pracy własnej wykonali stelaż z łat drewnianych, potrzebny do zamontowania plandek. Łaty na stelaż zostały dostarczone przez partnerów projektu – Koło Łowieckie „Ryś” oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Bezmiechowa.
Swój udział w realizacji zadania miały również panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Bezmiechowej Górnej, które wykonały prace porządkowe i uzupełniły wyposażenie drobnym sprzętem, potrzebnym do przygotowywania posiłków (kubki, szklanki, talerze, sztućce, itp.) #rozwojGminy #burmistrzsnarski #bezmiechowagorna #przyszloscpokolen #dofinansowanie #dlamieszkancow

Możliwość komentowania została wyłączona.

Kontakt:

e-mail: kontakt@adamsnarski.pl
telefon: 794 341 765

Media społecznościowe:

facebook: adamsnarskipl
twitter: snarskiadam