Adam Snarski

Wybory samorządowe 2024

                                                                                                                                                                                                     Drodzy Mieszkańcy,

Choć wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia, to już dzisiaj proszę Państwa o bardzo cenny dla mnie Wasz głos przy urnach wyborczych.

Decyzja o staraniu się o Państwa poparcie i moją reelekcję jest bardzo przemyślana. Jako gospodarz, chcę kontynuować dla Gminy te projekty, które rozpocząłem. Mam tu na myśli m.in. budowę osiedla młodych, bulwarów nad Sanem, rewitalizację centrum miasta, ścieżek pieszo-rowerowych, przebudowę dworca autobusowego, budowy rodzinnych placów zabaw w każdym sołectwie i w Lesku. Chcę nadal budować i remontować chodniki, drogi, oświetlenia, sieci kanalizacyjno-wodociągowej. Nacisk zawsze kładłem na zrównoważony rozwój miasta i naszych sołectw.

Jako lider zespołu dokładałem wszelkich starań aby urząd, instytucje kultury, spółki i inne instytucje gminne były otwarte i przyjazne każdemu petentowi.

W tej mijającej kadencji spędziliśmy razem niezliczone tysiące godzin na spotkaniach i rozmowach, uczestniczyłem prawie we wszystkich wydarzeniach, na które byłem zapraszany, jeśli tylko mogłem. Za co serdecznie dziękuję. Rozmawiałem, słuchałem mieszkańców w różnym wieku i z różnymi wizjami rozwoju, z różnymi potrzebami. Słuchałem i nadal będę słuchał, jeśli mi na to Państwo pozwolicie, by służyć pomocą i nadal rozwijał nasz region – bo najważniejszy jest dla mnie każdy mieszkaniec i miejsce, w którym się urodziłem.

Myślę, że sprawdziłem się również w trudnych czasach pandemii, kryzysów energetycznych i militarnych – odpowiedzialnie i rozsądnie prowadziłem sprawy gminne. Byliśmy liderami w samorządowych rozwiązaniach w zarządzaniu kryzysowym.

Od pięciu lat mamy jasno określoną wizję rozwoju, którą konsekwentnie realizujemy. Na pożądane przez nas wszystkie zmiany potrzeba jednak czasu. Pozyskaliśmy ponad 61 mln zł środków zewnętrznych.

Naszą wizją, którą realizujemy jest gmina turystyczna, w której chce się żyć i do której chce się wracać. W której możemy pracować, inwestować oraz spędzać nasz wolny czas w nowoczesnych miejscach rekreacyjnych z wykorzystaniem walorów przyrodniczo-historycznych, w których mieszkamy. Program na nową kadencję, który stworzyliśmy razem, bo powstał właśnie na podstawie naszych rozmów, jest też programem bardzo silnie osadzonym na wspólnie ustalonych wizjach i celach zawartych w stworzonej w tej kadencji Strategii Rozwoju Gminy na lata 2023-2029.

Poprzedni program wyborczy zrealizowałem w 90%. Jak także zrealizowaliśmy inwestycje ponad programowe – takie jak pierwszy samorządowy żłobek w Lesku. Konsekwentnie zdawałem sprawozdanie z tego co robimy w wysyłanych do Państwa materiałach, z moich środków prywatnych. Uważam, że skoro mi Państwo zaufaliście przy poprzednich wyborach, moim obowiązkiem było zdawanie Państwu sprawozdania ze wszystkich swoich działań, by być szczerym – w tym co robię.

W programie wyborczym na przyszłą kadencję znajdziecie Państwo kontynuację rozpoczętych projektów, jak także nowe konkretne propozycje i rozwiązania.

 

Dzisiaj, po pięciu latach naszych działań, zajmujemy II miejsce w Polsce spośród miast powiatowych w Polsce w kategorii „Społeczny Sukces Kadencji 2018-2023. Co ogromnie mnie cieszy.

Chcę służyć nadal Mieszkańcom, móc rozwijać gminę w kierunku, który obraliśmy. Proszę Państwa o ponowne obdarzenie mnie zaufaniem i proszę byście pozwolili mi Państwo nadal dynamicznie, w różnych obszarach rozwijać nasze piękne miejsce, w którym wspólnie żyjemy. Proszę o Państwa głos.

 

Program wyborczy Komitetu Wyborczego Wyborców Adama Snarskiego znajdziecie tutaj: PROGRAM WYBORCZY 2024-2029

W niedługim czasie przedstawię Państwu także moich kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Lesku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt:

e-mail: kontakt@adamsnarski.pl
telefon: 794 341 765

Media społecznościowe:

facebook: adamsnarskipl
twitter: snarskiadam