Adam Snarski

Lesko Kwitnące Bieszczady dla Polonii w Brukseli

Zapraszam 27 maja br. o godzinie 16:00 do Domu Polskiego EWSPA w Brukseli na wieczór bieszczadzki ”Lesko Kwitnące Bieszczady”, którego jestem inicjatorem. Piękne, dzikie, pozwalające oderwać się od rzeczywistości i cywilizacji… Bieszczady i Lesko!

Miasta i gminy zawsze promowały swoje atrakcje i wizerunki konkurując ze sobą, stale podnosząc jakość życia mieszkańców oraz zapraszając do siebie turystów. Budowanie wewnętrznej i zewnętrznej marki Gminy na arenie międzynarodowej pozwoli uatrakcyjnić nasz region. Mam nadzieję, że tym samym, pozwoli zwiększyć liczbę turystów odwiedzających naszą Gminę, przyciągnąć nowych inwestorów oraz będzie sprzyjać lokalnej przedsiębiorczości. Dlatego też, zdecydowałem, aby wypromować naszą piękną Gminę Lesko oraz Bieszczady wśród Polonii mieszkającej i przebywającej w Belgii oraz okolicach.

Poznaj region, naszą kuchnie, szlaki, ścieżki, ludzi z pasją, szyty, połoniny. A w wakacje … wybierz się do nas. Podczas wydarzenia: prezentacje multimedialne, fotografie, bieszczadzka muzyka, legendy regionu, poznasz kultury pogranicza. Na koniec Teatr Formy Parra przedstawi multimedialny spektakl Grecki Exodus. Po prostu! Bieszczady to powód do dumy!#PoznajBieszczady #BieszczadywBrukseli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt:

e-mail: kontakt@adamsnarski.pl
telefon: 794 341 765

Media społecznościowe:

facebook: adamsnarskipl
twitter: snarskiadam